Karg-Autócsoport Somogy Megyei Asztalitenisz Csapatbajnokság
2009/2010. év megyei CSB Címjegyzék
1. AC Nagybajom
Androsics Zoltán, 7561 Nagybajom, Gyergyai u. 4.
E-mail cím: erzsike700@citromail.hu; Telefon: mu.hely: 82-556-954, lakás: 82-357-307, mobil: 20-385-7087
Mérkõzések helyszíne: Általános Iskola Nagybajom, Kossuth u. 10.; Ideje: kedd, csütörtök, péntek 18-tól
Labda: NITTAKU
Névsor: Borondics Dávid, Hõgye Gábor, Hõgye Virág, Pánovics Imre, Vér Lajos, Szalai Jenõ, Lukács Zsolt, Androsics Zoltán
2. Rinyamenti Szabadidosport Egyesület Asztalitenisz Szakosztálya Nagyatád
Bujtás László, 7500 Nagyatád , Jókai u. 1/A 317
E-mail cím: bujtilaci@citromail.hu; Telefon: 30-488-0716
Mérkõzések helyszíne: Nagyatádi Szakképzõ Iskola tornaterme, Baross G. u. 6.; Ideje: hétfõ - 18-20, péntek: 17-19
Labda: NITTAKU
Névsor: Dr. Kiss Gábor, Bujtás László, Pomozi László, Jéger László, Dr. Matarics János, Vránics János
3. STIGA-BIGA
Borda Ilona, Kaposvár, Kinizsi ltp. 3. II lh. fsz. 1
E-mail cím: Borda.Ilona@mku.hu; Telefon: Mu.hely: 82/310-366, Lakás: 82-311-392, Mobil: 30-630-64447
Mérkõzések helyszíne: Kaposvár, Arany J. u. 97. Asztalitenisz csarnok; Ideje: szerda 18-21
Labda: JOOLA
Névsor: Garbóczi Tünde, Baksa Ivett, Tollas István, Móricz Béla, Borda Ilona, Tormáné Koszorú Éva
4. Községi Sportegyesület Darány
Kappant Béla, 7988 Darány, Rákóczi u. 94/2
E-mail cím: darányse@citromail.hu; Telefon: 30- 482-8175
Mérkõzések helyszíne: Általános Iskola tornaterme Darány; Ideje: kedd, péntek 18-tól
Labda: NITTAKU
Névsor: Vérti Árpád, Nagy Viktor, Kecskés Gyula, Kappant Béla, Mihály László, Karmizs István, Eckhard Attila
5. Tabi Városi Sport Club
Wilhelm Miklós, 8660 Tab, Rózsadomb u. 12
E-mail cím: wmiklos33@freemail.hu; Telefon: Mu. hely: 84/525-938, lakás: 84-325-377, Mobil: 20-805-71-76
Mérkõzések helyszíne: Rudnay Gyula Középiskola 8660 Tab, Virág u. 12; Ideje: szerda, péntek 19-tól
Labda: JOOLA
Névsor: Barabás Tibor, Dunajcsik József, Hoppál András, Horváth László, id. Iker István, Knopf Antal, Wilhelm Miklós
6. Berzence Asztalitenisz Eyesület
Pavlovics László 7516 Berzence, Szabadság tér 2.
E-mail cím: muvhaz@berzence.hu; Telefon: Mu. hely: 82- 546-075, Mobil: 20- 396-98-74
Mérkõzések helyszíne: Mûvelõdési Ház Berzence, Szabadság tér 2.; Ideje: csütörtök 18.-tól
Labda: JOOLA
Névsor: Keszericze István, Kondor László, Kollár László, Kovács Róbert, Lakatos Gyula, Miháldinecz József, Pavlovics László, Pápics László, Páva János, Varga János
7. KACSÓ-GÉP Taszár SE
Bodó Tivadar, Gölle, Árpád u. 124 7272
E-mail cím: krisi75@freemail.hu; Telefon: lakás: 82-374-367, Mobil: 20-589-84-75
Mérkõzések helyszíne: Általános Iskola tornaterme Taszár, Vörösmarty u. 4.; Ideje: péntek 18-tól
Labda: JOOLA, NITTAKU
Névsor: Lomnici Attila, Bodó Lajos, Hajnali József, Szomoru János, Horváth Péter, Szentgróti József, Bodó Tivadar, Sándor Dániel, Gerhard Siedelmann
8. Zselickislak Coop
Herner Csaba 7400 Zselickislak, Kossuth L. u. 5
E-mail cím: herner.csaba@gmail.com; Telefon: 30/235-7104
Mérkõzések helyszíne: Zselickislak, Kultúrház; Ideje: kedd, csütörtök 17-tõl (elõzetes egyeztetéssel más napok is lehetnek)
Labda: Nittaku
Névsor: Rák Szilvia, Hatta György, Hatta István, Hatta József, Kovács Sándor, Herner Csaba
9. Siófoki Városi SE
Balaton Ferenc Siófok, Sió u. 19. 8600
E-mail cím: balaton.ferenc@supraktv.hu; Telefon: lakás: 84-313-674, Mobil: 70-51-87-647
Mérkõzések helyszíne: Vak Bottyán J. Ált. Iskola tornaterme, Siófok, Március 15 park. 2.; Ideje: hétfõ, csütörtök 18-tól
Labda: JOOLA
Névsor: Balaton Ferenc, Balázs Miklós, Balogh Arnold, Bartha Béla, Horváth László, Krausz Tibor, Szár Pál, Tauber Elemér, Tóth Gyula, Csatári István, Pencsov András
10. Balatonszárszói Nagyközségi SE
Huvösvölgyi Péter, 8624 Balatonszárszó, Új Élet u. 4.
E-mail cím: huvosvolgyip@freemail.hu; Telefon: Mu. hely: 84-362-501/112 /délelõtt/, Lakás:84-363-507, Mobil: 30-691-59-75
Mérkõzések helyszíne: Általános Iskola Balatonszárszó, Vörörsmarty u. 6.; Ideje: hétfõ, péntek 19.-tõl
Labda: JOOLA
Névsor: Balázs János, id. Benko Árpád, Békés András, Fehér András, Gutman László, Huszár Edina, Huvösvölgyi Péter, Illés Gergo, Kemény Gábor, Király Lajos