Karg-Autócsoport Somogy Megyei Asztalitenisz Csapatbajnokság
„Karg Autócsoport”
Somogy Megyei Asztalitenisz
Csapatbajnokságának Sorsolása
2009-2010 Tavaszi forduló
1. forduló 2010 március
1-7
Községi Sportegyesület Darány – Tabi VSC
Rinyamenti
Városi Szabadido Sportegyesület Nagyatád – Balatonszárszói
Nagyközségi SE
Kacsógép Taszár SE – Berzencei Asztalitenisz Egyesület
Zselickislak
COOP – Stiga-Biga Kaposvár
AC Nagybajom – Siófoki Városi
SE
2.forduló 2010. március
8-15.
Tab – Nagyatád
Balatonszárszó – Taszár
Berzence – Zselickislak
Stiga-Biga – Nagybajom
Darány – Siófok
3. forduló 2010. március
22-28.
Taszár – Tab
Zselickislak – Balatonszárszó
Nagybajom – Berzence
Siófok – Stiga-Biga
Nagyatád – Darány
4. forduló 2010. március
22-28.
Tab – Zselickislak
Balatonszárszó – Nagybajom
Berzence –Siófok
Darány – Stiga-Biga
Nagyatád – Taszár
5. forduló 2010. március 29-április
4.
Nagybajom – Tab
Siófok – Balatonszárszó
Stiga-Biga – Berzence
Zselickislak – Nagyatád
Taszár – Darány
6. forduló 2010. április
12-18.
Tab – Siófok
Balatonszárszó – Stiga –Biga
Berzence – Darány
Nagyatád – Nagybajom
Taszár – Zselickislak
7. forduló 2010. április 19-25.
Stiga-Biga –Tab
Berzence – Balatonszárszó
Nagybajom – Taszár
Siófok – Nagyatád
Zselickislak – Darány
8. forduló 2010. április 26-május 2.
Tab – Berzence
Darány – Balatonszárszó
Nagyatád – Stiga-Biga
Taszár – Siófok
Nagybajom – Zselickislak
9. forduló 2010. május 3-9.
Balatonszárszó – Tab
Berzence – Nagyatád
Stiga-Biga – Taszár
Siófok – Zselickislak
Darány – Nagybajom
Tartalékhét: 2010. április 6-11. és 2010. május
10-17.
Pirka János sk.
„Karg Autócsoport”
Somogy Megyei Asztalitenisz
Csapatbajnokságának Sorsolása
2009-2010 Oszi forduló
1. forduló 2009. szeptember 28-október 4-ig
Tabi VSC - Községi Sportegyesület Darány
Balatonszárszói Nagyközségi SE - Rinyamenti Városii
Szabadido Sportegyesület Nagyatád
Berzence Asztalitenisz Egyesület –- Kacsógép Taszár
SE
Stiga-Biga Kaposvár – Zselickislak Coop
Siófoki Városi Se – AC Nagybajom
2. forduló 2009. október 5-október 11-ig
Nagyatádi VSZSE – Tabi
VSC
Taszár – Balatonszárszó
Zselickislak – Berzence
Nagybajom – Sitga-Biga
Siófok - Darány
3. forduló 2009. október 12-október 18.
Tab – Taszár
Balatonszárszó – Zselickislak
Berzence – Nagybajom
Stiga-Biga – Siófok
Darány - Nagyatád
4. forduló 2009. október 19- október 25-ig.
Zselickislak – Tab
Nagybajom – Balatonszárszó
Siófok – Berzence
Stiga-Biga – Darány
Taszár – Nagyatád
5. forduló 2009. október 26-november 1-ig
Tab – Nagybajom
Balatonszárszó – Siófok
Berzence – Stiga-Biga
Nagyatád – Zselickislak
Darány – Taszár
6. forduló 2009.
november 9-november 15-ig
Siófok – Tab
Stiga-Biga – Balatonszárszó .
Darány – Berzence
Nagybajom – Nagyatád
Zselickislak – Taszár
7. forduló 2009. november 16- november 22-ig
Tab – Sitag-Biga
Balatonszárszó - Berzence
Taszár – Nagybajom
Nagyatád- Siófok
Darány - Zselickislak
8. forduló 2009. november 23 – november 29-ig
Berzence - Tab
Balatonszárszó – Darány
Stiga-Biga – Nagyatád
Siófok – Taszár
Zselickislak - Nagybajom
9. forduló 2009. november 30 – december 6-ig
Tab – Balatonszárszó
Nagyatád – Berzence
Taszár – Stiga-Biga
Zselickislak – Siófok
Nagybajom – Darány
Tartalék hét: 2009. november 2-8-ig és december 7-13-ig.